Губка - мочалка для зовнішньої мийки авто:
Надм'яка, помаранчева сторона ніжно, але ефективно очищує бруд і жир з усіх пофарбованих поверхонь і скла;
- Чорно-сіра сторона, зі спеціальних мікроволокон, вона призначена для видалення пилу, бруду, комах, не залишаючи подряпин;
- Ідеальна для попереднього очищення, дозволяючи видалити бруд і пилові відкладення;
- Розмір 11cm x 23cм;
- Губка подвійної дії;
- При використанні вологою - видаляє жир і бруд. Дозволяє очищати важкодоступні місця, важкі плями на лобовому склі, що не очищає склоочисник;
- При використанні сухою - заряджаючись позитивним статичним зарядом, притягують і фіксують бруд і пил в собі;
- Легке протирання м'якою поверхнею дозволяє ідеально усувати найміцніші сліди бруду;
Гарантовано 300 використань з пранням при температурі до 60С:
- Унікальна нова концепція очищення автомобіля;
- Для досягнення неперевершених результатів - використовується з застосуванням простої води або, при бажанні, із засобами автомобільної косметики;
- Концепція передбачає значне скорочення часу, необхідного для очищення;
Змочи, протри і висуши:
- Не шкідливо для здоров'я;
- Ніяких кислотних і інших шкідливих хімічних викидів;
- Не шкодить рукам;
- Безпечно для очей;
Не завдає шкоди для навколишнього середовища:
- Скорочує хімічні викиди;
- Знижує забруднення водойм;
- Зменшує споживання води;
- Упаковка може використовуватися для переробки;
На відміну від звичайних тканин, тканини e-auto компонуються з мільйонів волокон, що забезпечує максимальну очистку. Будучи в 1000 разів тонше волокон бавовни, кожне волокно e-auto ділиться на 16 ниток, кожна з яких обробляється, дозволяючи досягти досконалого очищення і полірування поверхні за рахунок проникнення в невидимі оку, але завжди існуючі, навіть на самих гладких поверхнях, щілини і западини , використовуючи при цьому звичайну воду. Жир і бруд швидко і легко видаляються, фіксуються в волокнах до моменту полоскання і промивання тканини в воді.
Кожна серветка складається з 1.5 мільйонів метрів волокон і майже 500 мільйонів ниток, що забезпечуює ідеальну очистку без використання будь-яких хімічних засобів.
До сказаного можна додати, що дослідження, виконані всесвітньо відомою компанією Silliker Group, підтвердили, що мікрофібра e-auto, крім того, забезпечує видалення з поверхні більше 99% бактерій.
Кожна серветка складається з майже 500 мільйонів ниток.
Нитки волокон в 1000 разів тонше бавовняних.
80% поліестеру 20% поліаміду.
| Характеристики | |
| Призначення | Для авто |
Теги: Губка для авто, e-Сloth, мочалка для авто, микрофибра для авто, для автомобиля, для машины




